1500297896
site avatar
نمناک
namnak.com

سلفی زن جوان 740 میلیون تومان خسارت زد! + تصاویر

یکی از بازدید کنندگان بدون توجه به نکات و مسائل درج شده روی تابلوها قصد داشت عکس سلفی بگیرد که چند صد میلیون دلار خسارت به بار آورد ، سلفی زن جوان او را در دردسر بزرگی انداخت.

مطالب مرتبط:

یک مسئول کرد اعلام کرد که ابوبکر بغدادی سرکرده داعش زنده و در جنوب رقه است.

ادامه مطلب

ماساژ ابروها یکی از روش های کاربردی برای زیبایی و پر پشت کردن ابروهاست که داشتن ابروهای زیبا و پرپشت در جذابیت و زیبایی چشمها تاثیر قابل توجهی دارد.

ادامه مطلب

از شیرین ترین دوران زندگی فرزند دلبندتان یادگاری ماندگار بسازید. مراحل ساخت تندیس از دست یا پای فرزند دلبندتان بسیار هیجان انگیز و جالب خواهد بود.

ادامه مطلب

تصاویری از یکتا ناصر و سوفیا دختر این بازیگر و منوچهر هادی در اکران خصوصی فیلم کارگر ساده نیازمندیم برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

ادامه مطلب

آخرین قیمت خودرو گریت وال در مدل های مختلف همراه با تفکیک قیمت خودرو در بازار و نمایندگی را در سایت نمناک مشاهده می فرمائید.

ادامه مطلب

آخرین قیمت انواع خودرو پژو 405، پژو 206، پژو پارس، پژو 407 را در سایت نمناک مشاهده می کنید. برای مشاهده قیمت خودرو پژو ایران خودرو با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

تنبل ترین کشورها از دیدگاه دانشگاه استنفورد کدامند؟در زیر فهرستی از کشورهای تنبل جهان را مشاهده می کنید که در صدر تنبل ترین کشورها قرار گرفته است.

ادامه مطلب

فلور نظری بانوی هنرمند کشورمان همه جامعه را مقصر مرگ آتنا میداند و از تاثیر سینما در آگاه سازی مردم و جلوگیری از مرگ آتناهای دیگر جامعه مان میگوید.

ادامه مطلب

در این مطلب گزارشی از آسیب های تماشای بیش از حد تلویزیون برای کودکان و راهکارهایی برای کم کردن ساعتهای تماشای تلویزیون برای والدین ارائه میکنیم که خواندنش خالی از لطف نیست.

ادامه مطلب