1500296468
site avatar
آفتاب نیوز
aftabnews.ir

مهاجم سرشناس عراقی به سپاهان پیوست+عکس

مهاجم سرشناس تیم ملی عراق رسما به تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیوست.

مطالب مرتبط:

رئیس قوه قضاییه رسیدگی به بیش از 15 میلیون پرونده قضایی در سال 95 را بسیار فراتر از میزان استانداردهای بین المللی دانست و گفت: با توجه به کمبودها داریم کار جهادی انجام می دهیم.

ادامه مطلب

در حمله انتحاری یک زن در داخل مسجدی در شهر «مایدوگوری» واقع در شمال شرقی نیجریه، 8 نفر کشته و 15 نفر نیز زخمی شدند.

ادامه مطلب

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه روز شنبه در ایستگاه متروی شهر ری بر لزوم تشویق پلیسی که در این حادثه عکس العمل به موقع نشان داده تاکید کرد.

ادامه مطلب

صادق حسيني روزنامه نگار نوشت: قدرت دفع ⁧اصولگرايان ⁩درحد آقاي ⁧ناطق نوري ⁩و قدرت جذب شان درحد الهام چرخنده ⁩و ⁧تتلو است: اين يعني يك اشكالي هست.

ادامه مطلب

در ادامه اجرای طرح بخشودگی سود تسهیلات بدهکاران بانکی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان، بر اساس اولویت‌بندی انجام شده این بار بخشودگی سود و جرایم بدهکاران بانکی تا سقف ۴۰ میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته است.

ادامه مطلب

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهری کرمان از سقوط مرد سالخورده‌ای از طبقه سوم ساختمان به ساختمان مجاور در حال ساخت خبر داد.

ادامه مطلب

فرمانده انتظامی استان اردبیل، جزئیات دستگیری قاتل سابقه داری که «آتنا» دختربچه ۶ ساله پارس آبادی را به قتل رسانده بود، تشریح کرد.

ادامه مطلب

مصر به حکومت نظامی بازگشت. ترکیه رهبری پوپولیست دارد که با مخالفان داخلی و خارجی درگیر می شود. مداخلات خارجی در لیبی منجر به جنگ داخلی و ظهور داعش و سایر گروه های تروریستی شد و به طور مشابه در سوریه نیز مداخلات خارجی و جنگ داخلی باعث ایجاد منازعه فرقه ای و قومی شده است. داستان وحدت عراق نیز با ...

ادامه مطلب

کسی که اسفند سال ٩١ محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌ دولت وقت، مدیریت او بر دانشگاه تهران را «سیاست‌زده و غیرعلمی یا احیانا امنیتی» توصیف کرده بود، روز گذشته با رأی اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد برای ریاست این دانشگاه بزرگ به شورای‌عالی انقلاب فرهنگی معرفی شد.

ادامه مطلب