1500297449
site avatar
جماران
jamaran.ir

سردار شریف: هجمه‌ها متوجه فعالیت‌های عرصه سازندگی شده است

مسئول روابط عمومی کل سپاه با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی فعالیت‌های حوزه سازندگی سپاه مانند عرصه های دفاعی، تصریح کرد: اگر آنطور که در حوزه موشکی و شلیک موشک به سوی مواضع داعش اطلاع رسانی کردیم ،در عرصه سازندگی نیز عمل کنیم ، ملت ایران با نقش پذیری و اقدامات سپاه در این حوزه بیش از پیش آشنا شده و ...

مطالب مرتبط:

نماینده مردم خاش، میرجاوه، کورین و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی از سلامت سعید براتی خبر داد.

ادامه مطلب

بازی "قلمرو قلب ها 3 " پس از 13 سال انتظار مخاطبانش می آید.

ادامه مطلب

حسین فریدون در دادسرا دچار مشکلات جسمی و به بیمارستان منتقل شد.

ادامه مطلب

در ادامه اجرای طرح بخشودگی سود تسهیلات بدهکاران بانکی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان، بر اساس اولویت‌بندی انجام شده این بار بخشودگی سود و جرایم بدهکاران بانکی تا سقف ۴۰ میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته است.

ادامه مطلب

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به زمزمه هایی مبنی بر برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان عراق گفت: اگر چه ممکن است ظاهر این موضوع جذاب باشد اما در حقیقت موجب انزوا و فشار بر کردهای عراق و تضعیف کردستان و در نهایت کل کشور عراق خواهد شد.

ادامه مطلب

حفظ اعتماد کاربر ایرانی اولویت اصلی تیم ۱۲۰ نفره‌ی مجموعه‌ی دانش‌بنیان دیوار بوده‌است و این تیم جهت نیل به این هدف، در آینده نیز نهایت تلاش خود را به کار خواهد بست.

ادامه مطلب

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا در گزارشی ضمن فاش ساختن مناسبات رژیم صهیونیستی با چند کشور عربی، مدعی شد: سران واشنگتن و تل آویو اطمینان پیدا کرده اند که توافق صلح منطقه ای میان اسرائیل و جهان عرب نزدیک است.

ادامه مطلب

معاون اول رییس جمهوری گفت: با ضرورت حذف مجوزها و مقررات غیرضروری و دست و پا گیر بر سر راه فعالان اقتصادی و بخش خصوصی دارد و تا اراده ای جدی در رأس دستگاه های اجرایی در این خصوص شکل نگیرد شاهد اقدامات موثر در این جهت نخواهیم بود.

ادامه مطلب