1505032037
site avatar
اقتصاد آنلاین
eghtesadonline.com

انقلاب در بخش تولید انرژی‌ خورشیدی/ روی انرژی آینده سرمایه‌گذاری کنیم/ مشکل آب با مدل مشارکت مردم در تجدیدپذیرها قابل مدیریت‌‎شدن است

ایران همان‌طور که از نظر منابع نفت و گاز از جایگاه ویژه‌ای در بین کشورهای دنیا برخوردار است، از نظر انرژی‌های تجدیدپذیر نیز جایگاه منحصربه‌فردی دارد. "متاسفانه سهم تولید انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور ما تا چند سال پیش تقریبا نزدیک به صفر بود اما از دو سال پیش با توجه جدی دولت و مجلس، استفاده از ...

مطالب مرتبط:

دولت عربستان سعودی به سرمایه‌گذاران درباره پیشرفت برنامه اصلاحات اقتصادی معروف به افق ۲۰۳۰ شامل فروش سهم در غول نفتی آرامکو اطمینان داد.

ادامه مطلب

کره شمالی هفته گذشته ششمین و بزرگ‌ترین آزمایش هسته‌ای خود را انجام داد.

ادامه مطلب

نایب رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با اشاره به رشد چهار درصدی تقاضا و مصرف سیمان تا پایان مرداد ماه امسال در همسنجی با پارسال، اعلام کرد: با وجود افزایش تقاضا، هنوز رشد قیمتی در این حوزه اتفاق نیفتاده است.

ادامه مطلب

دبیرکل کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران با بیان اینکه از دو سال قبل قرار بود قیمت‌گذاری کالاها برداشته شود گفت: برنامه‌ریزی‌شده بود برداشته شدن قیمت مصرف‌کننده برای همه کالاها باشد اما روش پله‌ای که وزیر جدید صنعت در نظر گرفته نیز مناسب است.

ادامه مطلب

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان این که ۶۷ درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شد افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت میلیون و ۸۴۲ هزار و ۸۲ تن گندم بصورت تضمینی از کشاورزان خریداری شده است.

ادامه مطلب

هر چند که تاکنون طرح های فراوانی در زمینه مدیریت آب در کشور اجرا شده، اما تجریه اجرای چنین راهبردهایی نشانگر آن است، زمانی می توان از موفقیت سخن به میان آورد که به درستی نقش مردم و دولت در زمینه اجرای برنامه مشخص شده باشد.

ادامه مطلب

حجم بارش‌های کشور در حوضه‌های آبریز اصلی کشور از ابتدای مهرماه پارسال تا امروز (یکشنبه) به 229 میلی‌متر رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 5 درصد کاهش داشته است.

ادامه مطلب

اگر فرزند شما قلدری می کند و کنترل رفتارهای او برای تان سخت است ، بهتراست با رفتاری درست کاری کند که بجای قلدری کردن تعامل اجتماعی را یاد بگیرد.

ادامه مطلب

یک کارشناس بازار مسکن گفت: رکود معاملات مسکن را قبول ندارم، زیرا خلوت شدن دفاتر مشاوران املاک به خاطر مراجعه مردم به شبکه‌های اجتماعی برای خرید و فروش املاک است.

ادامه مطلب