1505032636
site avatar
تسنیم
tasnimnews.com

کی‌روش: فوتبال ایران به دو دوره قبل و بعد از من تقسیم می‌شود/ با وجدان راحت می‌روم/ از چین و اروپا پیشنهاد دارم

سرمربی 64 ساله تیم ملی ایران می‌گوید وجدانش پیش خودش راحت است و زمانی که از ایران برود دو دوره ایجاد خواهد شد که یکی دوره قبل از او و دیگری دوره بعد از او است.

مطالب مرتبط:

پزشکی قانونی نظر خود درباره علت مرگ پدرخوانده حمید صفت را اعلام کرد.

ادامه مطلب

رئیس هیئت‌موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد درباره وظایف رسانه‌های دانشگاه آزاد گفت: رسانه‌های دانشگاه آزاد به هیچ جریان و جناحی وابستگی ندارند.

ادامه مطلب

"باید به خانم موگرینی و اروپا قاطعانه بگوییم اگر قرار باشد که توافقنامه ایران(برجام) با 1+5 به 1+4 تنازل پیدا کند، برای ما قابل قبول نیست و دیگر برای ما برجامی وجود ندارد."

ادامه مطلب

از زمان روی کار آمدن ترامپ هنوز یک سال نگذشته اما به نظر می‌رسد روز به روز بر میزان تظاهرات اعتراضی در شهرهای مختلف آمریکا افزوده می‌شود.

ادامه مطلب

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس گفت: حذف برچسب قیمت از کالاهای استراتژیک باعث رواج دلال بازی در کشور می‌شود.

ادامه مطلب

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به نتایج تحقیقی که نشان از بالاتر بودن میزان «آزبست» موجود در خون پرسنل پلیس راهور داشت از پیگیری نصب و احداث اتاقک‌ها و کانکس‌های اکسیژن در شهر تهران خبر داد.

ادامه مطلب

نویسنده رمان تحسین شده «جاده جنگ» معتقد است، وضعیت داستان‌نویسی ایرانی در کشور اسف‌بار است. انوری می‌گوید: اکثر داستان‌هایی که هر سال منتشر می‌شود، به سطل آشغال سرازیر می‌شود.

ادامه مطلب

برخلاف ادعای معاون وزیر ورزش، هیچ‌گونه هماهنگی با وزارت امور خارجه برای برگزاری دیدار پررسپولیس و استقلال در کشور آلمان انجام نشده است.

ادامه مطلب

حسن روحانی رئیس جمهور علیرغم برنامه ریزی های قبلی، در مراسم روز ملی صنعت و معدن که صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شده است، شرکت نکرد.

ادامه مطلب