1505031668
site avatar
همشهری آنلاین
hamshahrionline.ir

لاوروف وارد عربستان شد

همشهری‌آنلاین: سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه شنبه شب وارد عربستان شد و قرار است امروز یکشنبه ۱۹ شهریور مذاکراتی را با پادشاه این کشور داشته باشد.

مطالب مرتبط:

همشهری آنلاین: مسابقات جهان کشتی آبا در کشور ترکیه با قهرمانی میزبان و نایب قهرمانی تیم ملی کارگران کشورمان به پایان رسید.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: در حدود یک هفته اخیر روند افزایشی قیمت‌ها در بازار سکه، طلا و دلار ادامه داشته است به طوری که سکه تمام ۲۱ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: مدیرکل ثبت احوال استان تهران گفت: کارت‌های ملی صادر شده قبل از سال ۱۳۹۰ فقط تا پایان سال جاری اعتبار دارند.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: یک فروند لنج ماهیگیری که به علت آبگرفتگی موتور در حال غرق شدن بود توسط ناو موشک انداز فلاخن نجات پیدا کرد و همزمان به ناو آمریکایی نیز اخطار داده شد.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ تا پایان شهریورماه واریز می‌شود، مشمولان این طرح تنها تا پایان شهریورماه فرصت دارند که موجودی حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران با کسب ۲ مدال طلا، ۱ نقره و ۲ برنز به عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های جهانی ۲۰۱۷ در کشور یونان دست یافت.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: در مطالعه جدید محققان، از فواید سلامت قهوه در کاهش ریسک ابتلا به دیابت حمایت می‌شود.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: سیامند رحمان، قوی‌ترین مرد دارای معلولیت جهان، به عنوان بهترین ورزشکار مرد دارای معلولیت سال ۲۰۱۷ معرفی شد.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: طبق گزارش واحد تحقیقات نفت تامسون رویترز، صادرات نفت خام اوپک در اوت به ۲۵.۱۹ میلیون بشکه در روز رسید که پایین‌ترین سطح از آوریل بود.

ادامه مطلب