1505031668
site avatar
همشهری آنلاین
hamshahrionline.ir

المپیاد فرهنگی ورزشی ناشنوایان؛ حسینی‌نژاد و محسن‌پور قهرمان بدمینتون بانوان و آقایان شدند

همشهری آنلاین: مسابقات بدمینتون المپیاد ناشنوایان با قهرمانی سحر حسینی‌نژاد از یزد و مسعود محسن‌پور از فارس به اتمام رسید.

مطالب مرتبط:

همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر نسبت به بکارگیری بازنشستگان به عنوان معاون شهردار تذکر داد.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: نفرات و تیم‌های برتر مسابقات کشتی آزاد و فرنگی المپیاد ناشنوایان کشور در یزد معرفی شدند.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: تیم‌های آذربایجان شرقی، اردبیل و چهار محال و بختیاری اول تا سوم شدند. نفرات برتر نیز مشخص و معرفی شدند.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: یک عضو حقوق‌دان شورای نگهبان گفت: قبلا هم گفته‌ام خیلی به مسائل شرعی نمی‌پردازم اما برداشتم با وضعیت فعلی قانون اساسی این است که در حال حاضر پذیرش خانم‌ها به عنوان رجل سیاسی شاید یک مقدار مشکل باشد.

ادامه مطلب

همشهری‌آنلاین: سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه شنبه شب وارد عربستان شد و قرار است امروز یکشنبه ۱۹ شهریور مذاکراتی را با پادشاه این کشور داشته باشد.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: مسابقات جهان کشتی آبا در کشور ترکیه با قهرمانی میزبان و نایب قهرمانی تیم ملی کارگران کشورمان به پایان رسید.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: در حدود یک هفته اخیر روند افزایشی قیمت‌ها در بازار سکه، طلا و دلار ادامه داشته است به طوری که سکه تمام ۲۱ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: مدیرکل ثبت احوال استان تهران گفت: کارت‌های ملی صادر شده قبل از سال ۱۳۹۰ فقط تا پایان سال جاری اعتبار دارند.

ادامه مطلب

همشهری آنلاین: یک فروند لنج ماهیگیری که به علت آبگرفتگی موتور در حال غرق شدن بود توسط ناو موشک انداز فلاخن نجات پیدا کرد و همزمان به ناو آمریکایی نیز اخطار داده شد.

ادامه مطلب