1505032170
site avatar
اصفهان امروز | Esfahanemrooz
esfahanemrooz.ir

نوسان در بازار خودروهای وارداتی + جدول قیمت

این هفته قیمت یک مدل خودروی وارداتی در بازار کاهش و سه مدل افزایش یافته است.

مطالب مرتبط:

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر طرح انتقال آب زاینده‌رود به بروجن اجرایی شود دیگر حتی قادر نخواهیم بود احیای فصلی زاینده‌رود را هم داشته باشیم و در کمال ناباوری زاینده‌رود به مرده رود تبدیل می‌شود.

ادامه مطلب

باشگاه ذوب آهن اصفهان در ارتباط با مباحث داوری دیدار تیمهای ذوب آهن و فجر سپاسی و نیز اشتباهات متعدد داوری به ضرر ذوب آهن بیانیه ای را صادر کرد.

ادامه مطلب

فیلم‌های سینمایی با تصمیم شورای صنفی نمایش از امروز با قیمت بلیت نیم بهاء عرضه می‌شود.

ادامه مطلب

نخستين گفت‌وگو با مرد رييس‌جمهورساز تهران، در دوران پسابهشت؛ دوراني كه به حضور ١٤ ساله و رياست ١٣ ساله مهدي چمران در شوراي شهر تهران پايان داد تا او هم در ارديبهشت ١٣٩٦، به جمع رانده‌شدگان از «بهشت» بپيوندد.

ادامه مطلب

یک زوج جوان جوینی، در اقدامی ارزشی، کارت عروسی خود را به تصاویر شهدای جوین و همچنین شهید مدافع حرم «محسن حججی» مزین کردند.

ادامه مطلب

عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان در اعتراض به برگزاری کنسرت در کاخ چهل‌ستون اصفهان گفت: باید شهرداری اصفهان و سازمان میراث فرهنگی گزارشی در خصوص خسارات احتمالی ارتعاشات صدا به مجموعه کاخ چهل‌ستون اصفهان آماده و ارائه کنند.

ادامه مطلب

مدل مفهومی EQ A با طراحی الکتروماژولار مرسدس بنز ارائه می‌شود که پایه و پلت‌فرم طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی این برند را تشکیل می‌دهد.

ادامه مطلب

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نتایج یک تحقیق گفت: مشخص شد علت اول طلاق، فقر و بیکاری نیست، بلکه نداشتن سواد زندگی و سواد ارتباطی است. فقر و بیکاری علت چهارم و «سواد جنسی» علت دوم یا سوم است.

ادامه مطلب

نوید محمدزاده و وحید جلیلوند به عنوان بهترین بازیگر و بهترین کارگردان در بخش افق های جشنواره ونیز موفق به دریافت جایزه شدند. رخشان بنی اعتماد در این بخش عضو هیات داوران بود.

ادامه مطلب