1505031472
site avatar
اصفهان امروز | Esfahanemrooz
esfahanemrooz.ir

آغاز فروش بلیت نیم‌ بهاء در سینماها

فیلم‌های سینمایی با تصمیم شورای صنفی نمایش از امروز با قیمت بلیت نیم بهاء عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط:

نخستين گفت‌وگو با مرد رييس‌جمهورساز تهران، در دوران پسابهشت؛ دوراني كه به حضور ١٤ ساله و رياست ١٣ ساله مهدي چمران در شوراي شهر تهران پايان داد تا او هم در ارديبهشت ١٣٩٦، به جمع رانده‌شدگان از «بهشت» بپيوندد.

ادامه مطلب

یک زوج جوان جوینی، در اقدامی ارزشی، کارت عروسی خود را به تصاویر شهدای جوین و همچنین شهید مدافع حرم «محسن حججی» مزین کردند.

ادامه مطلب

عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان در اعتراض به برگزاری کنسرت در کاخ چهل‌ستون اصفهان گفت: باید شهرداری اصفهان و سازمان میراث فرهنگی گزارشی در خصوص خسارات احتمالی ارتعاشات صدا به مجموعه کاخ چهل‌ستون اصفهان آماده و ارائه کنند.

ادامه مطلب

مدل مفهومی EQ A با طراحی الکتروماژولار مرسدس بنز ارائه می‌شود که پایه و پلت‌فرم طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی این برند را تشکیل می‌دهد.

ادامه مطلب

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نتایج یک تحقیق گفت: مشخص شد علت اول طلاق، فقر و بیکاری نیست، بلکه نداشتن سواد زندگی و سواد ارتباطی است. فقر و بیکاری علت چهارم و «سواد جنسی» علت دوم یا سوم است.

ادامه مطلب

نوید محمدزاده و وحید جلیلوند به عنوان بهترین بازیگر و بهترین کارگردان در بخش افق های جشنواره ونیز موفق به دریافت جایزه شدند. رخشان بنی اعتماد در این بخش عضو هیات داوران بود.

ادامه مطلب

یکی از مشاوران ترامپ می‌گوید رئیس جمهوری آمریکا نهایتا از میزان نفرت مردم این کشور از اقداماتش آگاه شد.

ادامه مطلب

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: ناراحتی هواداران تیم سپاهان را درک می‌کنم، ولی قول می‌دهم تیم ما به روزهای خوبش برگردد.

ادامه مطلب

معاون اجرایی سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: سایت نوسازی تاکسی های فرسوده تا پایان تیرماه فعال است و تاکسیداران فقط تا پایان این ماه فرصت دارند برای تبدیل به احسن خودرو خود ثبت نام کنند.

ادامه مطلب