1505033219
site avatar
بنکر
banker.ir

قرعه‌کشی پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد، قرعه کشی هفته اول جوایز ۱۰ میلیون تومانی خود را با حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره، برگزار کرد.

مطالب مرتبط:

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با مثبت ارزیابی کردن تعیین تکلیف حساب های بانکی، گفت: یکی از چالش های موجود نظام بانکی، تعدد حساب های بانکی مربوط به اشخاص است.

ادامه مطلب

سیده‌حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین درمجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح باجه خدمات بانکی پست‌بانک روستای رزجرد توابع شهرستان قزوین اظهارداشت: توسعه خدمات بانکداری الکترونیک پست بانک درمناطق روستائی و کم‌برخوردار موجب رضایتمندی روستائیان و ارتقاء سطح رفاه و آسایش آنان در انجام عملیات بانکی ...

ادامه مطلب

امروز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۶ صرافی ها هر دلار آمریکا را با قیمت ۳ هزار و ۹۰۹ تومان به فروش رساندند که نسبت به روز پنجشنبه با کاهش قیمت روبه رو شده است.

ادامه مطلب

مدیر شعب بانک سپه منطقه اردبیل گفت: بانک سپه با تکیه به تجارب نیروی انسانی متعهد و متخصص در ارائه خدمات بانکی به خصوص فعالیت های ارزی آماده است به بخش صادرات استان کمک کند.

ادامه مطلب

به‌نظر می‌رسد طی ۵ سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است.

ادامه مطلب

بیست و چهارمین شماره نشریه تجارت مشتریان با موضوع بررسی ارتباط شبکه بانکی با صنعت خودروسازی کشور منتشر شد.

ادامه مطلب

وزیر ورزش و جوانان از حمایت بانک سامان از عظیم قیچی ساز که منجر به ورود وی به باشگاه هشت‌هزارمتری‌های جهان شد قدردانی کرد.

ادامه مطلب

معاون اول رئیس جمهور گفت: نرخ سود بانکی با توجه به نرخ تورم باید تغییر کند لذا یکی از برنامه های دولت اصلاح نرخ سود بانکی است.

ادامه مطلب

با توجه به این‌که اندازه اقتصاد کشور بزرگ شده لازم است سرمایه بانک‌ها نیز افزایش یابد با این حال نرخ کفایت سرمایه بانک‌ها در کشور به زیر چهار‌درصد رسیده و در برخی از بانک‌ها منفی است.

ادامه مطلب