1505032801
site avatar
آفتاب نیوز
aftabnews.ir

کشته شدن ۷ مظنون القاعده طی حملات پهپادی در یمن

رسانه‌های یمنی از کشته شدن هفت تن از مظنونان القاعده در پی حملات پهپادی علیه استان البیضاء خبر دادند.

مطالب مرتبط:

نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی از فردا(دوشنبه)در وین آغاز می شود و بررسی گزارش جدید مدیر کل آژانس در تایید پایبندی ایران به توافق هسته ای (برجام) یکی از موضوعات بحث آن است.

ادامه مطلب

بیش از نیمی از تصویربرداری سریال «عقیق» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی است در سکوت خبری در شهرک سینمایی غزالی کلید خورده، به انجام رسیده است.

ادامه مطلب

حجم بارش‌های کشور در حوضه‌های آبریز اصلی کشور از ابتدای مهرماه پارسال تا امروز (یکشنبه) به 229 میلی‌متر رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 5 درصد کاهش داشته است.

ادامه مطلب

دیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز(۱۹ شهریورماه) به دلیل افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده‌ها از جمله ذرات معلق و ازن در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد ولی انتظار می‌رود تا ...

ادامه مطلب

فروش بلیت قطار‌های رجا حدفاصل تاریخ‌های ۱، ۱ لغایت ۳۰ مهر ماه ۹۶، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه آغاز می‌شود.

ادامه مطلب

تارنمای خبری سی ان ان با انتشار فهرست 23 نفره از نمایندگانی که قصد ترک 'مجلس نمایندگان' آمریکا را دارند، نوشت: دمکرات ها اکنون بر این کرسی ها چشم دوخته اند.

ادامه مطلب

برخورد وانت با عابرپیاده در جنوب‌غرب تهران سبب جان‌باختن عابر شد.

ادامه مطلب

سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ تا پایان شهریور ماه واریز می شود، مشمولان این طرح تنها تا پایان شهریور ماه فرصت دارند که موجودی حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند.

ادامه مطلب

روزنامه دیلی تلگراف در گزارشی مدعی شد: مقامات انگلیس نگران‌اند که پیشرفت ناگهانی کره شمالی در توسعه تسلیحات موشکی‌اش در نتیجه کمک مخفیانه ایران حاصل شده است.

ادامه مطلب