1505031900
site avatar
تسنیم
tasnimnews.com

آمریکا ایران را به سمت کدام «وضعیت قرمز»می‌برد؟/ برجام بدون آمریکا یعنی تمام!

"باید به خانم موگرینی و اروپا قاطعانه بگوییم اگر قرار باشد که توافقنامه ایران(برجام) با 1+5 به 1+4 تنازل پیدا کند، برای ما قابل قبول نیست و دیگر برای ما برجامی وجود ندارد."

مطالب مرتبط:

از زمان روی کار آمدن ترامپ هنوز یک سال نگذشته اما به نظر می‌رسد روز به روز بر میزان تظاهرات اعتراضی در شهرهای مختلف آمریکا افزوده می‌شود.

ادامه مطلب

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس گفت: حذف برچسب قیمت از کالاهای استراتژیک باعث رواج دلال بازی در کشور می‌شود.

ادامه مطلب

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به نتایج تحقیقی که نشان از بالاتر بودن میزان «آزبست» موجود در خون پرسنل پلیس راهور داشت از پیگیری نصب و احداث اتاقک‌ها و کانکس‌های اکسیژن در شهر تهران خبر داد.

ادامه مطلب

نویسنده رمان تحسین شده «جاده جنگ» معتقد است، وضعیت داستان‌نویسی ایرانی در کشور اسف‌بار است. انوری می‌گوید: اکثر داستان‌هایی که هر سال منتشر می‌شود، به سطل آشغال سرازیر می‌شود.

ادامه مطلب

برخلاف ادعای معاون وزیر ورزش، هیچ‌گونه هماهنگی با وزارت امور خارجه برای برگزاری دیدار پررسپولیس و استقلال در کشور آلمان انجام نشده است.

ادامه مطلب

حسن روحانی رئیس جمهور علیرغم برنامه ریزی های قبلی، در مراسم روز ملی صنعت و معدن که صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شده است، شرکت نکرد.

ادامه مطلب

کتاب «مرز ما عشق است» مجموعه غزلهای سید محمد مهدی شفیعی به همت خبرگزاری تسنیم نقد و بررسی می شود.

ادامه مطلب

کشتی باری ایرانی تارادیس در 143 کیلومتری کانال ولگای روسیه هنگام بالا کشیدن لنگر خود به گل نشست.

ادامه مطلب

این روزها سالگرد یک قتل عام تمام عیار است؛ قتل عامی که مسلمانان مثل بیشتر موارد، قربانی آن بوده‌اند. ماجرا به حدود 22 سال قبل بر می‌گردد.

ادامه مطلب