1499494758
site avatar
تسنیم
tasnimnews.com

خبرنگار تسنیم قتل عام مسلمانان اروپا را از «جاده مرگ» گزارش می‌کند+عکس

این روزها سالگرد یک قتل عام تمام عیار است؛ قتل عامی که مسلمانان مثل بیشتر موارد، قربانی آن بوده‌اند. ماجرا به حدود 22 سال قبل بر می‌گردد.

مطالب مرتبط:

دریادار دوم موسوی گفت: مراحل ارزیابی کلی فالانکس به پایان نرسیده و پس از پایان این مراحل،‌ فالانکس عملیاتی می‌شود.

ادامه مطلب

مسئول ارتباطات «نیروهای مدافع سنجار» تاکید کرد: نیروهای مدافع سنجار نه تنها از جوانان کُرد سنجار بلکه از جوانان عرب منطقه نیز تشکیل شده و یک‌ نیروی کاملا مشروع محلی است.

ادامه مطلب

«آوردگاه» با شعری از میلاد عرفان‌پور و با صدای اسفندیار قره‌‌باغی از سوی بنیاد صبح قریب تولید شد.

ادامه مطلب

مهار موقت مصرف افسارگسیخته برق در حالی شرایط را فعلاً از حالت تنش آمیز به حالت نرمال درآورده که افزایش 3 تا 4 درجه ای دما در هفته جاری نگرانی های جدیدی را در خصوص افزایش مصرف برق به دنبال داشته است.

ادامه مطلب

پدیده قتل و خشونت در اقلیم کردستان عراق روند رو به رشدی داشته و سیر اتفاقات یک ماه گذشته به ویژه چند روز اخیر اسباب نگرانی مردم را فراهم کرده است.

ادامه مطلب

حمید قاسمی با اشاره به برنامه شبکه رادیویی ورزش برای پخش مستقیم برخی از مسابقات بانوان در این شبکه، از تغییر رفتارها در مقابل نقد بر اثر فرهنگ سازی خبر داد و در این باره گفت: هنوز به ایده آل نرسیده ایم ولی نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کرده‌ایم.

ادامه مطلب

یکی از علت‌های افت سرعت رشد والیبال ایران در یکی دو سال گذشته این بوده که دیگر کاری از دست فدراسیون برنمی‌آید و حالا این خود بازیکنان هستند که باید قدم بلندتری بردارند.

ادامه مطلب

پس از اینکه اسدی حاضر نشد از دبیر کلی فدراسیون فوتبال استعفا کند، سناریویی جدید برای تغییر در این پست کلید خورد.

ادامه مطلب

رئیس امور آموزش و پرورش سازمان برنامه‌ و بودجه با اشاره به مطالبات 11 هزار میلیارد تومانی فرهنگیان و تامین 10 هزار و 750 میلیارد تومان از آن گفت: در بحث مطالبات فقط حق‌التدریس نیروهای شاغل باقی مانده است.

ادامه مطلب